Fotowoltaika dla domu i firmy

Analiza wybranych ofert

Poznałeś już wielu handlowców, a nie trafiłeś jeszcze na doradcę, z którym poczujesz się bezpieczny?

 

Dzięki przeprowadzonemu audytowi jesteśmy gotowi przygotować analizę rynku i rekomendować Państwu 3 bezpieczne rozwiązania wraz z ich ofertą cenową. Wiemy, że kalkulacja kosztów na poziomie poszczególnych handlowców nawet tej samej firmy może się różnić, ale właśnie dlatego powstał BezpiecznyPrąd.pl. Mamy wiedzę mówiącą o nierzadkich przypadkach przewymiarowania lub niedomiaru instalacji oraz pominięcia istotnych aspektów w zakresie projektowania docelowego rozwiązania fotowoltaicznego. Jesteśmy po to, aby wszystkie niejasności i wątpliwości rozwiać za Państwa. Zależy nam na tym, aby przygotowany przegląd rynku odpowiadał Państwa potrzebom i ułatwił finalną decyzję zakupową.

 

W trakcie prowadzonych działań przez ekspertów BezpiecznyPrąd.pl podkreślamy istotną rolę, która nadaje znaczenie pojęcia bezpieczeństwa w zakresie instalacji fotowoltaicznej. Wspomniana inwestycja to nic innego jak elektrownia na dachu i w tak ważnej decyzji bezpieczeństwo, solidność wykonania oraz niezawodność w połączeniu z rzetelną wyceną odgrywa pierwszoplanową rolę.

Kontakt

Audyt energetyczny

Chcesz poznać swoje prawdziwe zapotrzebowanie na energię elektryczną? Twoja firma potrzebuje bezpiecznej, optymalnej cenowo instalacji fotowoltaicznej?

 

Bezpłatny audyt energetyczny od BezpiecznyPrąd.pl to jedyna możliwość na przygotowanie i przedstawienie Tobie lub Twojej firmie najlepszej oferty na rynku spośród tych, które gwarantują bezpieczeństwo potwierdzone przez nasz serwis. Mamy świadomość, że bezawaryjność instalacji oraz jej stabilne działanie gwarantuje Twój spokój oraz chroni przed niepożądanymi stratami. Zawsze po zgłoszeniu do BezpiecznyPrad.pl nasz ekspert kontaktuje się z Tobą i umawia na spotkanie w miejscu potencjalnego montażu. Zapewniamy realizację audytu w przedziale 24h - 3 dni roboczych od daty zgłoszenia.

 

Uwaga! Przedstawienie ofert odbywa się tylko i wyłącznie po osobistej wizycie audytora na miejscu wskazanym przez Ciebie co pozwala uniknąć wielu błędów popełnianych przy wycenach na odległość. Jesteśmy gotowi do działania uwzględniającego pełny reżim sanitarny. Ty podaj tylko adres i ustal z nami termin. O szczegółach realizacji pomiarów opowie Ci audytor telefonicznie przed spotkaniem.

 

Dzięki naszemu serwisowi masz pewność, że przedstawione oferty w sposób szybki i efektywny będą odpowiadały Twoim potrzebom energetycznym zarówno dziś jak i jutro. Jakość przedstawionych ofert potwierdzają eksperci serwisu BezpiecznyPrąd.pl

Kontakt

Kompleksowa pomoc

Jesteśmy z Tobą od poszukiwań oczekiwanego dostawcy rozwiązania przez decyzję po montaż instalacji na wskazanym przez Ciebie dachu. Poszukujesz dotacji, finansowania, a może po prostu chcesz porozmawiać o innych rozwiązaniach z dziedziny odnawialnych źródeł energii?

 

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i wiemy jak to zrobić. Porozmawiajmy!

Kontakt