O nas

Europejskie Centrum Energii Sp. z o. o., operator serwisu BezpiecznyPrad.pl zdiagnozował obecną sytuację rynku w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Pierwszym obszarem, którym serwis postanowił się zająć to fotowoltaika zyskująca z każdym dniem na popularności wśród krajowych gospodarstw domowych oraz firm.

Dotychczasowe informacje z rynku nie pozostawiają złudzeń, ze Polska jest bardzo mocno rozproszona w tym obszarze, a podmioty oferujące swoje usługi i sprzęt często są niesprawdzone i działają poza jakimikolwiek standardami czy normami.

 

BezpiecznyPrad.pl to zespół niezależnych ekspertów, specjalistów i inżynierów, którzy swą wiedzą, doświadczeniem i chęcią szerzenia kultury dzielenia wiedzą chcą pomóc tym, dla których mnogość ofert i niejasnych informacji nt. fotowoltaiki uniemożliwia podjęcie właściwej decyzji.

 

Nasze działania mają na celu przekazać Ci na co należy zwrócić uwagę w doborze instalacji fotowoltaicznej mając oraz przedstawić rynkowe oferty, co do których bezpieczeństwa zarówno wykonania jak i rzetelności wyceny będziesz pewny.

 

Chcemy, aby BezpiecznyPrad.pl był Twoim jedynym miejscem rzetelnej i sprawdzonej wiedzy co pomoże Tobie podjąć właściwą decyzję na długie lata.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt